Son üyemiz: ozgurozt. Aramıza Hoşgeldin! 15 Kasım 2018 Perşembe 
   Otokritik.com Forum Yeni Konu ]  [ Cevap Yaz ]  
     Genel Otomobil Konuları \ Tam otomatik dizel araba kiralama
  12 Kasım 2011 Cumartesi 04:07   Özel Mesaj | Alıntı | #1 
esra
Üye

Merhaba,

Ben tam otomatik dizel bir araç kiralamayı düşünüyorum. Aklımdakiler:

VW Golf

VW Sirocco

Ford Mondeo

Toyota Yaris

Bu özelliklerde modelleri var mı bilmiyorum. Ancak bu araçların uygun modellerinin alım fiyatlarıyla beraber bir karşılaştırılmasını görmek çok işime yarayacaktır. Şimdiden teşekkürler. 

14 Kasım 2011 Pazartesi 02:27   Özel Mesaj | Alıntı | #2 
Erhan
Genel Yönetici

Otomobil: MINI Countryman S ALL4 + Volkswagen Golf 1.2 TSI DSG Comfortline

Hoşgeldiniz.

Scirocco’nun Dizel versiyonu yok malesef.

Diğer araçların da tümü farklı segmentlerde çok farklı araçlar.

Açıkçası alım fiyatlarını alt alta koyup karşılaştırmak size kalmış. Bizler size alternatiflerin teknik olarak karşılaştırmasıyla ilgili yardımcı olabiliriz fakat Scirocco’yu elediğimizde geriye kalan Yaris, Golf ve Mondeo’nun birbiriyle karşılaştırılacak bir tarafı da yok malesef. Çok belirgin fiyat farklılıkları olacağından ya bütçenize karar vermelisiniz ya da kiralamak/satın almak istediğiniz segmente karar vermelisiniz.

Selamlar.

Operatöre bağlanmak için bekleyiniz.
  19 Kasım 2011 Cumartesi 10:26   Özel Mesaj | Alıntı | #3 
srkn
Forum Yöneticisi

Otomobil: Astra J 1,4T Cosmo

Yaris C, Golf B, Mondeo ise D sınıfı bir araç. Yani karşılaştırmak oldukça güç olacaktır. Scirocco ise bam başka bir yerde.

Yeni çıkan Yaris bana göre bayanlara çok yakışan bir araç. Sorunsuzluğu ile de sizi memnun edecektir. 1,4d4-d 90PS motoru gayet iyi ve yeterli bir makine iken M/M yarı otomatik bir şanzımandır ve piyasadaki en iyi şanzıman olmasada işinizi görecektir.

Golf 1,6 TDI 105PS dizel motora ve mükemmel bir tiptronik şanzıman olan DSG ye sahiptir. Kalitesi ve nitelikleri ile çok üstün bir araç. Donanım seviyesi olarak Trendline tercih edilmemeli, Comfortline hatta mümkünse Highline oldukça iddalı.

22 Kasım 2015 Pazar 18:05   Özel Mesaj | Alıntı | #4 
Öner
Üye
Otomobil: Volkswagen Polo

Merhaba Esra hanım, Marka-model kiralama fiyatları hakkında fikir edinmek için il ve ilçe bazında jetoto’dan yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki illerde veya bulunduğunuz lokasyonda arama yapabilirsiniz.

http://jetoto.com/tr/antalya-rent-a-car/?gun=3&il=7

http://jetoto.com/tr/kocaeli-rent-a-car/?gun=3&il=41

Son düzenleme: Öner tarafından 22 Kasım 2015 - 18:06
 http://jetoto.com/tr/antalya-rent-a-car?gun=3&il=7
  27 Eylül 2018 Perşembe 14:43   Özel Mesaj | Alıntı | #5 
otocuclk
Üye
Otomobil: fıatfıorıno

Araç kiralama fiyatları şu an düşünenler için pahalı denilebilir. Normalde ucuz gibi gelebilir size ama yakıtı işini içine katacaksınız ona göre düşünmek lazım :)

[ Yeni Konu ]  [ Cevap Yaz ]

Hosting Sponsoru: Atahost.net