Son Uyemiz: gorkem89. Aramiza Hosgeldin!

23 Eylül 2023 Cumartesi   

Otokritik.com Logo
  Kullanici Adi:   Parola:   Beni Hatirla? 
 

Uye Ol

   

Forum

 

Icerik

  Ana Sayfa
  Haberler
  Oto Kritik
  Makaleler
  Uye Garajlari
  Kose Yazilari
  Hesaplayicilar
  Fotogaleriler
  Sozluk
  Videolar               
  Forum

Trafik Kameralar� Canl� Yay�n

Araba Fotoğrafları

İçerik Fotoğrafları bölümü için tıklayın

Akaryakıt Fiyatları

K.Benzin 97  4,91 TL 
K.Benzin 95  4,82 TL 
Motorin  4,35 TL 

Casus Fotoğraflar

Casus Fotoğraflar bölümü için tıklayın

Sponsor Baglantilar

 
  Otokritik.com 1 Yaşında!
Erhan Tezakar
Erhan Tezakar
erhan@otokritik.com

Bundan tam 1 yıl önce Merhaba başlıklı ilk yazımı yazarken çok farklı bir heyecan yaşıyordum. Daha önce pek çok web sitesi yayınlamış olmama rağmen bu seferkinin benim için yeri çok farklıydı. İlk kez kendim için hobi amaçlı bir siteye sahip oluyordum. Aslında site son bir kaç gündür hazır olmasına rağmen şans getirmesi amacıyla da açılışı bu onurlu günde yapmak istemiştim. 30 Ağustos 2007...

Hedefimi insanların dikkatini çekecek, ziyaretçilerin Otomotiv sektörü ile ilgili her türlü bilgi ihtiyacına cevap verebilecek kapsamlı bir portal yaratmak olarak belirlemiştim. Acaba tutar mı?, Acaba talep görecek mi? soruları aklımı kemirse de hedef belliydi ve asla vazgeçilmeyecekti. Her ne olursa olsun, site hakettiği talebi görmese dahi ziyaretçilere her zaman mümkün olanın en iyisi sunulacaktı. Başarı bir gün mutlaka gelecekti..

Günler birer birer geçiyor, her gün birkaç dakikada bir tekrar tekrar istatistikler içinde kayboluyordum.. Acaba ziyaretçiler ne araması yaparak siteye geliyor? Bugün kaç kişi siteyi gezmiş? E-posta gönderen olmuş mu? Diğer sitelerde Otokritik'ten bahsedilmiş mi? İlk günler bu sorularla geçti fakat soruların sonu gelmedi. :)

Geride kalan 1 yılın ardından hala her gün büyük bir heyecanla bilgisayar başına geçip, istatistiklere detaylıca göz gezdirip, gelen E-Postaları cevaplayıp neleri daha iyi yapabilirim diye düşünüyorum.

Birinci yılın ardından bu yaş günü yazısını yazarken bir senelik gözden geçirme yapmanın da iyi olacağını düşündüm...

Otokritik.com geride bıraktığı 1 yıl süresince, ziyaretçi sayısında günden güne artış göstererek toplam 422.000 tekil ziyaretçiye 2.260.000 içerik gösterimi yaptı. Bugün gelinen noktada her gün 2.000'den fazla tekil ziyaretçiye hizmet veriyor ve artık aylık 300.000'e yakın içerik gösterimi yapıyor.

Siteye artan talep ile birlikte hedefler de sürekli büyüyor ve hedef olarak konulan eşikler birer birer aşılıyor... Otokritik.com, 2. yaşına bastığı bu günde artık emekleme ve yürüme periyodunu geride bırakıp ikinci yaşında koşmayı hedefliyor.

Doğum günün kutlu olsun Otokritik, nice uzun senelere..

Facebook Fan Sayfasi

Veritabanlari

      Otomotiv Sözlüğü     

Radyatör: Soğutma sisteminin temel bölümü olan radyatör, motordan sıcak suyu alarak soğutur ve daha sonra motora gönderir. Radyatörler, su geçişlerini sağlayan boruların ve bu borular arasına lehimlenen ince saçların aldığı şekillere göre isimlendirilir.

Günün Garajı

Günün garajını görüntülemek için tıklayın
  Yazarlar
   Hosting Sponsoru: Atahost.net   Reklam | Iletisim  

Can not connect to database in log_function.php[593]: