Son Uyemiz: gorkem89. Aramiza Hosgeldin!

23 Eylül 2023 Cumartesi   

Otokritik.com Logo
  Kullanici Adi:   Parola:   Beni Hatirla? 
 

Uye Ol

   

Forum

 

Icerik

  Ana Sayfa
  Haberler
  Oto Kritik
  Makaleler
  Uye Garajlari
  Kose Yazilari
  Hesaplayicilar
  Fotogaleriler
  Sozluk
  Videolar               
  Forum

Trafik Kameralar� Canl� Yay�n

Araba Fotoğrafları

İçerik Fotoğrafları bölümü için tıklayın

Akaryakıt Fiyatları

K.Benzin 97  4,91 TL 
K.Benzin 95  4,82 TL 
Motorin  4,35 TL 

Casus Fotoğraflar

Casus Fotoğraflar bölümü için tıklayın

Sponsor Baglantilar

 
  Yeni bir site, yeni bir yüz...
Emre Aksoy
Emre Aksoy

Herkese Merhaba;

Otokritik.com ile türk otomobil severlerin karşısına dolu dizgin gelmiş olmamızın sevinciyle bende bu yazıyı kaleme alma ihtiyacı duydum. Fark edeceğiniz gibi sitemiz otomobil sahiplerine araçları ile ilgili her tür konuda yardımcı olacak içeriğe sahip. Bunun dışında yeni otomobil satın alacak insanlara tamamen tarafsız, reklam kokmayan incelemelerle; daha doğrusu otomobile sahip olan insanların izlenimleriyle yol gösteren bir siteyiz. Özellikle içeriğin büyük bir kısmının kullanıcılar tarafından oluşturulacak olması, bir aracın bütün iyi ve kötü özelliklerinin ele alınacağı anlamına geliyor. Bugün piyasada bulabileceğiniz dergilerin hemen hemen hepsi ne yazık ki karlılığını arttırabilmek için incelediği otomobilin markasıyla anlaşma yoluna gidiyor. Dergilerinin daha fazla kazanabilmesi için türk tüketicisini yanlış yönlendiriyor. Bizim farkımız da bu sebepten dolayı ortaya çıkıyor zaten.

Peki gelelim benim kim olduğuma. Aslına bakarsanız daha önce hiç bir otomobil dergisinde yazarlık yapmadım. Ya da herhangi şekilde otomotiv sektöründe bir rolüm olmadı. Ben kendimi bildim bileli araba diye sayıklayan, sokaktaki arabaları artık ilk bakıştan öte sesinden tanıyan, ülkemizin kötü trafiğinde bile ne zaman direksiyon başına geçse mutlu olan bir otomobil severim =) Bu köşede de sizlere yeni çıkan modeller, ülkemizdeki otomotiv sektörü, trafikte meydana gelen olaylar vs. gibi pek çok konuda – artık o hafta aklıma ne gelirse doğaçlama olarak- bilgi ve izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım. Hayran kitlem olur mu bilemiyorum ama, okuduklarınızın hoşunuza gideceğini neredeyse garanti edebilirim :)

Uzun lafın kısası umarız ki şu an karşınızda duran site size herhangi bir konuda dahi olsa yardımcı olur. Hepinize iyi sürüşler diliyorum diye bir otomotiv yazısı klişesiyle de yazımı sonlandırıyorum J Görüşmek üzere...

Facebook Fan Sayfasi

Veritabanlari

      Otomotiv Sözlüğü     

Biyel muylusu: Biyelin krankta bağlandığı yüzeydir.

Günün Garajı

Günün garajını görüntülemek için tıklayın
  Yazarlar
   Hosting Sponsoru: Atahost.net   Reklam | Iletisim  

Can not connect to database in log_function.php[593]: